خانه

Mail
شما می توانید از طریق این بخش ارتباط مستقیم با نماینده مجلس شورای اسلامی داشته باشید.
پس از پاسخ به کلیه اطلاعات مندرج در فرم، با دریافت یک کد رهگیری می توانید در مراجعات بعدی به وب سایت و یا دفتر نماینده، درخواست خود پیگیری نمایید.

فرم ارائه درخواست

درخواست از نماینده

header

شهادت شیخ نمر باقر النمر

  وزارت کشور عربستان با صدور بیانیه‌ای از اجرای حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان خبر داد.   شبکه خبری «العربیه»، خبر...

استکبار جهانی با کشتار شیعیان نیجریه

استکبار جهانی با کشتار شیعیان نیجریه طومار نابودی خود را امضا کرد دراین روزها اخبار کشتار شیعیان نیجریه دل مسلمانان جهان را داغدار کرده است....

 • ثبت نام
film

فیلم


برای نمایش بیشتر به بخش فیلم ها کیک کنید
ipod

صوت


برای نمایش بیشتر به بخش سخنرانی ها کیک کنید
photo camera

تصویر


برای نمایش بیشتر به بخش گالری تصاویر کیک کنید

هفته نام قزوین امروز

 • قزوین امروز شماره 3

  از دنیا طلبی تا مسئولیت پذیری/ مبارزه را از دوران ابتدایی شروع کردم/ جهد ادای دین ما به انقلاب بود/ در بررسی اهمیت انتخابات متفاوت مجلس
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 2

  این شرح بی نهایت/ مثل دریا آرامش بخش و انرژی دهنده/ حاصل دو قرن مبارزه و مجاهده/ اکران انقلاب بر پرده تاریخ/ چرا باید ذر انتخابات شرکت کنیم؟
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 1

  چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟/ مسافر بهشت/ بیداری اسلامی و چند نگاه/ چشم دنیا به انتخابات ایران دوخته شده است/ در مسائل فرهنگی شرمنده انقلاب هستیم 
  دانلود مجله
 • قزوین امروز شماره 6

  انتخابات در دیدگاه امام خامنه ای/ ولایتمداری جوهر حرکت اصولگرایان در انتخابات است/ اجازه نامه مراجع به حجت الاسلام حسینی/ تقوا و کاردانی.
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 5

  از دنیا طلبی تا مسئولیت پذیری/ مبارزه را از دوران ابتدایی شروع کردم/ جهد ادای دین ما به انقلاب بود/ در بررسی اهمیت انتخابات متفاوت مجلس
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 4

  مرید عارف و مراد عارف/ برگزاری دادگاه پرونده فساد بزرگ اقتصادی/ سوریه خط مقدم مبارزه آمریکا با ایران/ در وصف بهارترین زمستان
  دانلود مجله

انتخابات امر مقدسی است. انتخابات از آن روی که محل گزینش انسان‌هایی برای شور در خصوص تعیین سرنوشت و آینده‌ی جامعه‌ای بشری است، امر مقدسی است. فرقی نمی‌کند که پیرو چه مکتب و اندیشه‌ای باشی. چون در جامعه‌ی انسانی زیست می‌کنی، انتخابات را مقدس می‌شماری.

حال اگر بر سر قدرت و جایگاه اداره‌ی امور باشی، یا بخواهی ایده‌ات را برای بهبود اوضاع به مقام عمل برآوری، تقدس انتخابات را با تمام معنا درک می‌کنی. درباره‌اش می‌گویی. فکر می‌کنی. تلاش می‌کنی و دیگری را بر سر سفره‌ی اندیشه‌ات میهمان می‌کنی. عجیب است این صحنه‌ی انتخابات که حتی اگر به زبان و عمل کسی بگوید که در آن حضوری ندارد، شب و روزش را به آن اختصاص می‌دهد و نمی‌تواند از آن دل بکند. درست مثل یاران دیروز و دورماندگان امروز که تا چندی پیش در لفافه صحبت از «تحریم» انتخابات می‌کردند و بعد از آن نگران جایگاه وفاداران خود در صحن مجلس هستند. آن‌ها قدر مجلس را می‌دانند و حتی اگر از بدذاتی خود از «تحریم» می‌گفتند، خود خوب می‌دانستند که نباید چنین می‌کردند.
و چه واژه‌ی عجیبی است این واژه‌ی «تحریم». انقلابیون ایران اسلامی که بیش از 3 دهه آن را می‌شنوند و می‌بینند و درک نمی‌کنند و حتی احساس‌اش هم نمی‌کنند. گویی که اکسیر جوانی‌شان است. یا کاتالیزوری برای جهش. تجربه‌های 33 ساله نشانی می‌دهد که این «تحریم» انتخابات را پرشورتر از همیشه خواهد کرد. مانند آنچه برای علم‌مان کردند. مانند آنچه برای انرژی هسته‌ای‌مان کردند. مانند آنچه برای اتحاد و یکدلی‌مان کردند. مانند آنچه برای عزت و شرف و استقلال‌مان کردند و مانند آنچه برای نفت و اقتصادمان می‌کنند.
دل‌شکستگی از فریب‌خوردگان داخلی را می‌گذاریم به حساب انجام وصیتی که آن پیر دلسوز کرد. همو که آنچه ما در آیینه نمی‌دیدیم، او در خشت خام دید. همو که سفارش کرد تا نگذاریم این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. نااهلان و نامحرمان از روز اول بودند. از روز اول شاید سنگ‌اندازی نمی‌کردند و شاید هم یاری می‌رساندند. اما بسیار نمایش به راه می‌انداختند و هر بار با جذابیت‌هایی هم کسانی را پیرو خود می‌دیدند. عجب آنکه در همان قیل و قال‌ها، همان زمان که اندک اعتباری داشتند، دم از «تحریم» نمی‌زدند. آن‌ها هم انتخابات را مقدس می‌شماردند. حضور داشتند و سرانگشتان جوهری را با لبخند به یکدیگر نشان می‌دادند و به این کثیفی پوست انگشت، فخر می‌فروختند. نمایش‌شان گسترده‌تر می‌شد و هربار پوشالی‌تر. عده‌ای را کنارشان دیدند و به این حضور غرّه شدند. نمایش را پررنگ‌تر ادامه دادند. در کف خیابان‌ها. فصال‌الخطاب که رسید، خیلی‌ها از جمع کارگردانان پراکنده شدند. فرصت تفکر که پیش آمد؛ باز دل وصیت پیر جماران را جست‌وجو کرد و عقل نااهلان و نامحرمان را شناخت. کج‌دار و مریض ادامه دادند و هربار رأفت اسلامی ولیّ را بیش از پیش احساس کردند. گفتند نااهل و نامحرم نیستند؛ کسی باور نکرد. گفتند دلسوزند و نگران؛ کسی باور نکرد. گفتند برنامه‌ها برای سرافرازیی دارند؛ کسی باور نکرد. برنتافتند و از «تحریم» گفتند. این بار همه باور کردند که نااهل کیست و نامحرم چیست. ولی بی‌معرفتی کردند که در برهه‌ای حساس هم‌سخن با دشمنان شدند. گویا هنگام هم‌قسم شدن دشمنان با آن‌ها بودند و سوگندشان، ضربه به آرمان‌ها و ارزش‌ها بود. سوگندشان ضربه زدن به مقدس‌ها بود. مگر نه اینکه انتخابات مقدس است؟ سوگندشان ضربه زدن به انتخابات بود. اما آیا پیروز میدان خواهند بود؟ خود می‌دانند این ره که می‌روند به ترکستان است و مقصودشان اگر ضعف اسلام باشد، خود را ضعیف‌تر خواهند کرد. چون با مردمانی طرف‌اند که خود را نه خاکی که افلاکی می‌دانند. این مردمان هر روز درس مولانا را به شمس تبریز پس می‌دهند که:
ما ز فلک برتریم
وز ملک افزون‌تریم
زین دو چرا نگذریم
منزل ما کبریاست

آخرین اخبار ویژه نماینده

گفتگو با دبیر کمیسیون فرهنگی

زمانیکه دولت خود را ملزم به وظایف نکند طبیعی است که مردم باید در صحنه بیایند. مردم متدین نمی توانند جامعه را بی بند و بار و نمایانگر فساد ببینند بر همین اساس اگر دولت وظایفش را نسبت به اسلام درست انجام ندهد مردم وارد میدان می شوند..
 

تفاوت انقلاب اسلامی با انقلاب آفریقا

انقلاب آفریقای جنوبی از جمله انقلاب‌هایی بود که می‌توانست ماندگاری انقلاب خود را حفظ کند و به اذعان خود انقلابیون این کشور علت آن نیز رهبری بوده است.
 
 

شکایت کمیسیون فرهنگی مجلس

سایت خبری تابناک گزارش غلطی در خصوص مأموریت چند تن از اعضای کمیسیون فرهنگی به آفریقای جنوبی منتشر کرده و این مأموریت را با عنوان سفر تفریحی قلمداد کرده است که در اذهان عمومی تأثیرات مخربی از نمایندگان به همراه خواهد داشت..

رفتارهای داعش والنصره با اسلام

این تحرکاتی که می‌گویید، محصول فکر شیطانی در قالب وهابیت است که دست‌ساخته‌ی استعمارگران است تا اسلام را به نابودی بکشانند و خود، ادامه‌ی قدرت بدهند.
 
 

1
1
1
1
telegram
aparat

6