خانه

Mail
شما می توانید از طریق این بخش ارتباط مستقیم با نماینده مجلس شورای اسلامی داشته باشید.
پس از پاسخ به کلیه اطلاعات مندرج در فرم، با دریافت یک کد رهگیری می توانید در مراجعات بعدی به وب سایت و یا دفتر نماینده، درخواست خود پیگیری نمایید.

فرم ارائه درخواست

درخواست از نماینده

header

شهادت شیخ نمر باقر النمر

  وزارت کشور عربستان با صدور بیانیه‌ای از اجرای حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان خبر داد.   شبکه خبری «العربیه»، خبر...

استکبار جهانی با کشتار شیعیان نیجریه

استکبار جهانی با کشتار شیعیان نیجریه طومار نابودی خود را امضا کرد دراین روزها اخبار کشتار شیعیان نیجریه دل مسلمانان جهان را داغدار کرده است....

 • ثبت نام
film

فیلم


برای نمایش بیشتر به بخش فیلم ها کیک کنید
ipod

صوت


برای نمایش بیشتر به بخش سخنرانی ها کیک کنید
photo camera

تصویر


برای نمایش بیشتر به بخش گالری تصاویر کیک کنید

هفته نام قزوین امروز

 • قزوین امروز شماره 3

  از دنیا طلبی تا مسئولیت پذیری/ مبارزه را از دوران ابتدایی شروع کردم/ جهد ادای دین ما به انقلاب بود/ در بررسی اهمیت انتخابات متفاوت مجلس
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 2

  این شرح بی نهایت/ مثل دریا آرامش بخش و انرژی دهنده/ حاصل دو قرن مبارزه و مجاهده/ اکران انقلاب بر پرده تاریخ/ چرا باید ذر انتخابات شرکت کنیم؟
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 1

  چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟/ مسافر بهشت/ بیداری اسلامی و چند نگاه/ چشم دنیا به انتخابات ایران دوخته شده است/ در مسائل فرهنگی شرمنده انقلاب هستیم 
  دانلود مجله
 • قزوین امروز شماره 6

  انتخابات در دیدگاه امام خامنه ای/ ولایتمداری جوهر حرکت اصولگرایان در انتخابات است/ اجازه نامه مراجع به حجت الاسلام حسینی/ تقوا و کاردانی.
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 5

  از دنیا طلبی تا مسئولیت پذیری/ مبارزه را از دوران ابتدایی شروع کردم/ جهد ادای دین ما به انقلاب بود/ در بررسی اهمیت انتخابات متفاوت مجلس
  دانلود مجله

  قزوین امروز شماره 4

  مرید عارف و مراد عارف/ برگزاری دادگاه پرونده فساد بزرگ اقتصادی/ سوریه خط مقدم مبارزه آمریکا با ایران/ در وصف بهارترین زمستان
  دانلود مجله

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزارت خارجه در قضایای مختلف آنقدر عقب نشینی کرد که نوکران ذلیل آمریکا، در مقابل کشور قدرتمند ایران موضع تهاجمی می گیرند.

حجت الاسلام حسینی دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتکو با پایگاه خبری تحلیلی فتن، ضمن شهادت عالم مجاهد، آیت الله شیخ باقر النمر، انتقاداتی را نسبت به دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر و امید وارد کرد:

بسیار متاسف شدیم که شیخ باقر النمر، مجتهد و رهبر شجاع شیعیان عربستان ، مظلومانه توسط رژیم یهودی آل سعود، به شهادت رسید. شیعیان عربستان که اکثریت آنان در منطقه قطیف زندگی می کنند دلباخته این شیخ شهید بودند که به دلیل نزدیکی به شیعیان یمن ، همیشه مورد کنترل شدید دولت عربستان قرار داشتند که مبادا وحدتی بین آنان شکل بگیرد. آیت الله نمر بین زندگی ذلت بار و مرگ باعزت، همانند حضرت سیدالشهدا شهادت را انتخاب کرد. ایشان می توانست به عربستان نیاید اما ((افضل الاعمال احمزها)) کسی که برای رضای خدا قدم برمی دارد از مرگ نمی هراسد، از سختی و دشمن ظالم نمی ترسد، خوشا به سعادت او که جا دارد ، همه علما و مراجع شیعه به مقام او غبطه بخورند و او را الگوی خود قرار دهند.
علمای اسلام، اعم از شیعه و سنی باید فریاد بکشند و آل سعود که همان آل یهود است را رسوا کنند.
از همه شیعیان و آزادی خواهان درخواست میکنم، یاد این عالم ربانی را همیشه زنده نگه دارند. علامه نمر همانند امام(ره) ارثیه ای بزرگ به یادگار گذاشت و آن استکبارستیزی و بصیرت بود.
شکست مفتضحانه عربستان در یمن و محور مقاومت در سوریه و عراق و لبنان از علل اقدام سفاکانه آل سعود در اعدام شیخ نمر است. آل سعود از ترس اینکه سیدحسن نصرالله دیگری ظهور کند، دست به این جنایت زد. که به آنها باید گفت: تا ولایت فقیه هست، مقاومت هم زنده است و بترسید که شیخ نمر های دیگری در راه هستند.

از دیگر دلایل این جنایت وحشیانه ، سیاست انفعالی دولت تدبیر بود. که در مقابل سیاست وحشیانه آل سعود به ابراز تاسف و محکوم کردن شفاهی اکتفا می کرد. با یقین میگویم اگر تهدید رهبری عزیز در فاجعه منا نبود، هم اکنون درگیر باز پس گیری جنازه عزیزانمان بودیم. تدبیر حکم میکند در مقابل تهدید خارجی، تهدید کنیم ، نه اینکه دنبال بهانه بگردیم تا خودی ها را محکوم کنیم. تجربه نشان می دهد که نباید به سازمان های بین المللی و حقوق بشری امید داشته باشیم. زمانی که در ایران سوداگران مرگ، قاچاقچیان مواد مخدر و قاتلین به دستور اسلام قصاص می شوند ، صدای حقوق بشر بلند می شود که جمهوری اسلامی، ناقض حقوق بشر است. اما آل سعود ملعون، عالمی مجاهد و علامه ای فقیه را زندانی و اعدام می کند، چشمان سازمان حقوق بشر کور می شود و مرگش می گیرد.کنفرانس اسلامی کجاست؟ چرا صدای کشورهای اسلامی، در قبال جنایات آل سعود، به گوش نمی رسد؟
وزارت خارجه در قضایای مختلف آنقدر عقب نشینی کرد که نوکران ذلیل آمریکا، در مقابل کشور قدرتمند ایران موضع تهاجمی می گیرند. آل سعود، اشتباهات بزرگی در سالهای اخیر مرتکب شد و حق ما بود که سفارت عربستان را می بستیم ، اما دولت تعلل کرد. حتی برخی اصلاح طلبان پیشنهاد می دادند که هاشمی برود با عربستانی ها صحبت کند تا روابط دو کشور همانند زمان دولت سازندگی و اصلاحات عادی شود. این هاری آل سعود ، نتیجه سیاست های به اصطلاح تنش زدایی آقایان است. نکته پایانی اینکه شاید چند کشور کوچک به پشتیبانی شیطان بزرگ در مقابل ملت ایران موضع نابخردانه بگیرند و از جنایت های آل سعود علیه آیت الله باقرالنمر و شیخ زکزاکی حمایت کنند ، اما نمی توانند جلوی نفوذ جبهه مقاومت به رهبری ایران را در قلوب مستضعفین دنیا بگیرد.

 

 

آخرین اخبار ویژه نماینده

گفتگو با دبیر کمیسیون فرهنگی

زمانیکه دولت خود را ملزم به وظایف نکند طبیعی است که مردم باید در صحنه بیایند. مردم متدین نمی توانند جامعه را بی بند و بار و نمایانگر فساد ببینند بر همین اساس اگر دولت وظایفش را نسبت به اسلام درست انجام ندهد مردم وارد میدان می شوند..
 

تفاوت انقلاب اسلامی با انقلاب آفریقا

انقلاب آفریقای جنوبی از جمله انقلاب‌هایی بود که می‌توانست ماندگاری انقلاب خود را حفظ کند و به اذعان خود انقلابیون این کشور علت آن نیز رهبری بوده است.
 
 

شکایت کمیسیون فرهنگی مجلس

سایت خبری تابناک گزارش غلطی در خصوص مأموریت چند تن از اعضای کمیسیون فرهنگی به آفریقای جنوبی منتشر کرده و این مأموریت را با عنوان سفر تفریحی قلمداد کرده است که در اذهان عمومی تأثیرات مخربی از نمایندگان به همراه خواهد داشت..

رفتارهای داعش والنصره با اسلام

این تحرکاتی که می‌گویید، محصول فکر شیطانی در قالب وهابیت است که دست‌ساخته‌ی استعمارگران است تا اسلام را به نابودی بکشانند و خود، ادامه‌ی قدرت بدهند.
 
 

1
1
1
1
telegram
aparat

6